ניהול עמודי פייסבוק עסקיים

עיצוב גרפי וניהול קמפיינים

קריאייטיב איכותי ומעניין מייצר אפקטיביות. אנחנו ב- TOP WEB מתחייבים לייצר לך קריאייטיב ייחודי ומפתיע, כזה שאנשים יזכרו, שיעצרו עליו מספר שניות, שיעלה חיוך ובסוף יגרום גם להנעה לפעולה.

גיוס לידים והנעה לפעולה

גיוס לידים והנעה לפעולה

פייסבוק משמש כערוץ שיווקי לגיוס לידים איכותיים עבור הפעילות העסקית שלכם, ומאפשר גיוס לקוחות פוטנציאליים דרך ערוצי המדיה החברתית.

קופירייטינג והעלאת תכנים לדף הפייסבוק שלך

קופייריטינג והעלאת תכנים

מערכת מקצועית ושנונה לכתיבת תוכן, לניהול אישי ודינמי בשילוב עיצוב רספונסיבי.

מענה ראשוני ללקוחות

עמוד הפייסבוק העסקי הוא דרך יעילה ומהירה לתקשורת עם לקוחות פוטנציאליים ולמענה לשאלותיהם. כך למשל יעדיפו הלקוחות לחסוך את זמנם על ידי התעניינות בעמוד הפייסבוק ולפני הגעתם פיזית לבית העסק.

אי אפשר להתעלם מהעובדה שהקמת עמוד עסקי בפייסבוק / אינסטגרם הוא חלק בלתי נפרד מהעסק. כלי שיווקי מעולה לחשיפה מהירה, וכל עסק או ארגון יכולים להשתמש בו לצורכי קידום ושיווק באינטרנט, על ידי ניהול העמוד באופן שיווקי וחברתי, לצד פרסום באופן קבוע.

העמוד העסקי הוא מוצר נלווה לאתר האינטרנט ואף מופיע בתוצאות החיפוש בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים. עמוד עסקי הוא דרך יעילה מאוד לשיווק ולתקשורת מהירה עם לקוחות.

ניהול דפי פייסבוק עסקיים

בואו נדבר במספרים ↓

0
ניהול דפי פייסבוק
0
ניהול דפי אינסטגרם
0
ניהול תקציבי פרסום
0
חשיפה
MEDIA ONLINE

פרסום ושיווק באוף ליין מאפשר ללקוח להפעיל את החושים, למשש, להריח, לטעום. הוא פוגש אותו בחיי היומיום ובאזור הנוחות שלו. פרסום זה חשוב מכיוון שהוא מאפשר חוויה מלאה יותר של מסע הפרסום והמותג.

MEDIA OFFLINE

בשנים האחרונות יש הטוענים כי יש לוותר על הפרסום האופליין. אולם אנחנו מאמינים כי בעזרת תמהיל שיווק מדויק, נוכל ליצור עבורכם פרסום אפקטיבי בפלטפורמות הנכונות ובכך תיווכחו בכוח האדיר של המדיה מחוץ לרשת ותגלו שהיא מנוע משמעותי מאוד עבור המותג שלכם.

קטלוג מוצרים דיגיטלי
דוגמא לקטלוג דיגיטלי