אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני!

בניית אתרים

אתר האינטרנט משמש ככרטיס הביקור של העסק וכחלון הראווה שלכם ברשת. כמו כן, תפקידו לגייס עבורכם לקוחות חדשים. באמצעותו, בעל העסק מציג את שירותיו, מוצריו ומאפשר פנייה אליו על ידי גולשים/ לקוחות מתעניינים.

מטרת הליך בניית האתר היא עיצוב תדמית העסק וניהול המסרים השיווקיים שבעל העסק מעוניין להעביר לגולש.

את התחום הזה כדאי להפקיד בידיים מקצועיות של חברה לבניית אתרים כדי למקסם תוצאות.

אתרים המעוצבים כמו שצריך, יגרמו ללקוחות להתחבר למסרים שלכם ולבצע פעולות.

אנו  – בדיוק הכתובת, תנו לנו להכיר את המוצרים והשירותים שלכם ולהפתיע אתכם עם רעיונות חדשניים ותוצאות משמעותיות.

רשתות חברתיות

אי אפשר להתעלם מהעובדה שהקמת עמוד עסקי בפייסבוק / אינסטגרם הוא חלק בלתי נפרד מהעסק. כלי שיווקי מעולה לחשיפה מהירה. לכן בנוסף לאתר האינטרנט נפתח עבורכם דף פייסבוק במתנה!

קידום אורגני

מתבצע במטרה לשפר את מיקומו של אתר האינטרנט שלך בתוצאות החיפוש, להשיג מיקום נכבד בצמרת תוצאות החיפוש שלבסוף יניב תוצאות מסחריות שמצדיקות את ההשקעה בקידום האתר.

ניהול תוכן

קריאייטיב איכותי ומעניין מייצר אפקטיביות. אנחנו ב- TOP WEB מתחייבים לייצר לך קריאייטיב ייחודי ומפתיע, כזה שאנשים יזכרו, שיעצרו עליו מספר שניות, שיעלה חיוך ובסוף יגרום גם להנעה לפעולה.

מותאם למובייל

אפיון ועיצוב אתר גמיש, בהתאם לעסק שלך, שמגיב ומתאים את עצמו אוטומטית לכל סוגי המסכים: מחשב | מסך מגע | סלולר | TV ועוד.

דרכים ליצירת קשר

אז איך לקוחות יגיעו אליכם בעזרת האתר? המשתמש יוכל לצפות בכל דרכי ההתקשרות המקובלים על ידי חברתכם ותתאפשר האופציה להשאיר פרטים על מנת שחברתכם תיצור עמו קשר.

גיוס לידים והנעה לפעולה

אתרכם יכול לשמש כערוץ שיווקי לגיוס לידים איכותיים עבור הפעילות העסקית שלכם, ומאפשר גיוס לקוחות פוטנציאליים דרך הנעה לפעולה יעילה.

דוח כניסות ונתונים

דוח מידע מכל המקורות כולל מנועי חיפוש ורשתות חברתיות, ביקורים ישירים ואתרים מפנים. מדד יעילותן של הפרסומות לאתר, כמו פרסומות בתשלום ללחיצה ועוד.

גלרית תמונות

גלרית התמונות נמצאת באתר על מנת להציג פרויקטים, כנסי/אירועי החברה על מנת להציג למשתמשים אמינות, יוקרה ודוגמאות לעבודתכם.

בואו נדבר במספרים

קצת נתונים יבשים על אתרי האינטרנט התדמיתיים שלנו משנת 2019

0
אתרים חדשים
0
מניעת פריצות
0
כמות גולשים
0
חשיפה